About

Kdo jsem?

Moje jméno je Vendula Donátová a jsem mlada neposedna holka, z tak trochu neposedné rodinky, se kterou jsme se na podzim roku 2015 rozhodli odjet do Anglie. Předtím než jsme se vydali do Anglie jsem studovala 3. ročník na gymplu v malebném městečku v srdci Valašska jménem Vsetín. S tím taky závisí moje záliba v přírodě a vším co je sní spojené.

Proč VenDona?

Zkuste si ještě jednou přečíst první větu předchozího odstavce 🙂

A Co zde najdete?

Úplně všechno co mi přijde zajímavé a o čem by byla škoda se nezmínit.
Především tu najdete věci, co dělám a co mě baví.

Na začátku byl blog hlavně o tom jak probíhalo naše stěhování do Uk a co nás tu čekalo. Jeli jsme sem především za novými zkušenostmi, poznáváním, kulturami, lidmi a dobrodružstvím a tak o tom občas něco napíšu, protože věřím že to může být po ostatní inspirací. Jinak se zde ale vyskytnou také příspěvky týkající se výcviku psů, zemědělství, permakultury, vaření a nebo vyrábění, protože to jsou všechno věci které mě neuvěřitelně baví a tak se o ně ráda dělím.

Chtěla bych taky tímto blogem a svojim příběhem lidem ukázala, že nic není nemožné a když se chce, tak všechno jde. Protože to bylo asi to nejdůležitější co jsem se zatím naučila. Prostě se jen zvednout z gauče a jiít si splnit svůj sen!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s